pic

IorminoGrande

Mezinárodně uznaná chovatelská stanice hovawartů a kavalír King Charles španělů

Organizace a kluby


Mezinárodní federace hovawartů (IHF) www.fci.be
Českomoravská kynologická unie www.cmku.cz
Český kynologický svaz www.kynologie.cz
Kynologická jednota ČR Brno www.kjcrbrno.cz
Slovenská kynologická jednota www.skj.sk
Státní veterinární správa www.svscr.cz
Komora veterinárních lékařů   www.vetkom.cz
Svaz záchranných brigád kynologů ČR www.zachranari.cz
Klub agility ČR www.klubagility.cz
Klub obedience CZ www.coursingcz.info
Flyball Club ČR www.flyball.cz
Working dog www.working-dog.eu


Hovawartí odkazy
Kluby:


Hovawart klub ČR www.hovawart.cz
Belgischer Hovawart Klub www.hovawart.be
Club Francois de Hovawart www.hovawart.fr
Dansk Hovawart Klub www.dansk-hovawart-klub.dk
The Hovawart Club of Great Britain www.hovawart.org.uk
Hovawart Club Italia www.hovawart.it
Hovawart Club of North America www.hovawartclub.org
Hovawart Club Nederland www.hovawartclub.nl
Hovawart klub Maďarska www.hovawartclub.hu
Hovawart-Zuchtgemeinschaft Deutschland e.V.(HZD) www.hovawarte.com
Norsk Hovawart Klub www.hovawart.no
Österreichischer Klub der Hovawartfreunde www.hovawart-verein.at
Rassezuchtverein für Hovawart-Hunde e.V.(RZV) www.hovawart.org
Schweizerischer Hovawart-Club www.hovawart.ch
Slovenský hovawart klub www.hovawart-klub.sk
Suomen Hovawart Ry www.suomenhovawart.fi
Svenska Hovawartklubben www.hovawartklubben.com
Mezinárodní federace hovawartů (IHF) www.ihf.hovawart.org

 

Chovatelské stanice:


CHS Amijon Star www.amijonstar.cz
CHS Barte Prim www.barteprim.com
CHS Bela Alva www.hovawart-borderterier.wbs.cz
CHS z Brzáneckých vinohradů www.awista.wz.cz
CHS z Budské samoty www.zbudskesamoty.cz
CHS Bukový háj bukovy-haj-hovawart.webnode.cz
CHS Edmontes www.dantysek.estranky.cz
CHS Eldorádo Lipí www.eldoradolipi.com
CHS von Freeborg www.vonfreeborg.de
CHS Gasko Prim www.gaskoprim.com
CHS Ghipinaldo www.ghipinaldo.com
CHS Gora Monte www.goramonte.com
CHS von Haselrieder Wald www.haselrieder-wald.de
CHS vom Hause Luka www.hause-luka.de
CHS z Hrabovských stájí www.gatia.cz
CHS vom Julienhof www.vom-julienhof.de
CHS Katčina smečka www.katcinasmecka.cz
CHS Katveri www.katveri-hovawart.cz
CHS Kesidy www.kesidy.cz
CHS z Kraje kalicha www.zkrajekalicha.cz
CHS Kráľovská stráž www.hovawart.sk
CHS Mílas Moravia www.milasmoravia.cz
CHS Moravia Hovacor www.moraviahovacor.cz
CHS vom Negro Lobo www.negro-lobo.de
CHS Plavý vítr www.plavyvitr.unas.cz
CHS Santa Conny www.santaconny.com
CHS Seahawk www.seahawk.cz
CHS Sideric Miks. www.sidericmiks.wz.cz
CHS Seahawk www.seahawk.cz
CHS Sobí dvůr www.sobidvur.cz
CHS von den Sternenhexen www.hovawart-von-den-sternenhexen.de
CHS Šlovický vrch www.slovickyvrch.unas.cz
CHS von der Tannenmühle www.tannenmühle.at
CHS Teresie Bohemia www.teresie-bohemia.cz
CHS Victoria Brunensis www.victoria-brunensis.cz
CHS Villa Rivvis www.villarivvis.sk
CHS vom Wachtelberg www.hovawart-wachtelberg.de
CHS von der Wassernixe www.wassernixe.at

 

Osobní stránky:


Bray Bo Sideric Miks. www.naspejsek.estranky.cz
Charlie Šlovický vrch http://www.troyskydvur.cz
Nasthy z Budské samoty hovawart-nasthy.webnode.cz

 

Ostatní zajímavé linky:


Hovawart pro sport www.hovawart-pro-sport.com
Hovawarti v nouzi www.hovawartivnouzi.ic.cz

 
Kavalíří odkazy
Kluby:


Cavalier King Charles Spaniel Klub Čech, Moravy a Slezska www.cavalierclub.cz
Klub chovatelů Kavalír a King Charles španělů Praha www.kavalir-king-klub.org
Anglický Cavalier King Charles Spaniel Klub www.thecavalierclub.co.uk
Finský Cavalier King Charles Spaniel Klub www.cavalieryhdistys.com
Francouzský Cavalier  a King Charles Spaniel Klub www.cena.asso.fr
Holandský Cavalier King Charles Spaniel Klub www.cavalierclub.nl
Německý Cavalier King Charles Spaniel Klub www.cavaliere-vom-icc.de
Polský Cavalier King Charles Spaniel Klub www.cavalierkingklub-pl.com
Slovenský Cavalier a King Charles Spaniel Klub www.cavalier.sk/
Švédský Cavalier King Charles Spaniel Klub www.cavaliersallskapet.net
Cavalier King Charles Spaniel Club USA www.ckcsc.org
American Cavalier King Charles Spaniel Club www.ackcsc.org

 

Chovatelské stanice:


CHS Arušava www.arusava.naspes.cz
CHS Biely démon www.bielydemon.sk
CHS Fimfarum http://fimfarum.cavalier.cz
CHS Chilli Koliba www.cavalier-chilli.sk
CHS z Kamilkové zahrady www.zkamilkovezahrady.ic.cz
CHS Krásná Louka www.collie.cz
CHS Magnolia Passco www.magnoliapassco.sk
CHS Merlin Bohemia a Minowara www.cavalier-smejkalovi.ic.cz
CHS Petulenka www.petulenka.com
CHS Scherzo Capriccioso cavalier.artwork.cz
CHS Tricyrtis www.tricyrtis.cz
CHS ze Zámku Lešná www.cavalier-king.ic.cz
CHS ze Západní stráně www.zezapadnistrane.wz.cz
CHS Zlatý kavalír www.zlaty-kavalir.cz

 

Osobní stránky:


Artur Koblížek a Murphy Šarmar www.rubycavaliers.cz
Kapucín-Kerry a Montek Magic "ze Zámku Lešná" kavaliri-loretanka.ic.cz
Floren od Ptačí skály www.benyreny.unas.cz

 

Ostatní zajímavé linky:


Nadace Naděje kavalíra Charlie nadejekavalira.webnode.cz


Naši přátelé s jinými plemeny


CHS bearded kolií a portugalských vodních psů "od Emy Destinové" www.odemydestinove.com
CHS bernských a appenzellských sal. psů Queen Elsa www.sojkovy-queenelsa.cz
CHS malých německých špiců "z Temných nocí" http://mar-ive.webnode.cz
CHS německých ovčáků Mar-Ive from Bohemia www.sojkovy-queenelsa.cz
CHS papillonů "Nový krystal" http://novykrystal.cz
CHS pražských krysaříků "Nermin" www.procortex.cz/nermin/
CHS rhodéských ridgebacků "z Valdštejnských lip" www.ridgebackove.cz
CHS šeltií "The Little Bodyguard" www.the-little-bodyguard.mysteria.cz
Trenér agility Pavel Košek a jeho BOC www.kossek.info

 
Další zajímavé odkazy


OSA Panda Praha www.pandicky.cz
ZKO Lety www.kklety.cz
Tábory a výcvik agility www.opsion.cz
Internetový magazín o psech a výcvik psů www.hafbezobav.cz
Časopis Pes přítel člověka www.pespritelcloveka.cz
Časopis svět psů http://www.dog.cz
Národní registr majitelů zvířat www.narodniregistr.cz
Veterina info www.veterina-info.cz
Veterinární laboratoř Labvet www.labvet.net
Vetcentrum Stodůlky www.vetcentrum.cz
Les psích duší Chocerady www.hacmor.cz
Dovolená se psem – databáze ubytování www.dovolena-se-psem.cz
Internetový obchod Zoohit www.zoohit.cz
Internetový obchod Spokojený pes www.spokojenypes.cz
Doggyfashion by Scucka http://eshop.scucka.com
Kynologikcé potřeby Gappay www.gappay.cz
CHS teddy králíčků z Duhového kopce www.teddyzduhovehokopce.estranky.cz
Penzion Za humny (Jižní Čechy)> www.zahumny.eu